Od 25 maja obowiązują nowe przepisy o ochronie danych osobowych, tj. Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").
W związku z tym informujemy o zasadach, na jakich przetwarzamy dane osobowe. Przygotowaliśmy dla Państwa niezbędne informacje, które znajdziecie w Polityce prywatności serwisu. Dzięki niej dowiecie się w jaki sposób możemy przetwarzać Państwa dane osobowe oraz jakie macie Państwo związane z tym prawa. 
Aby zapewnić najwyższą jakość usług, wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej. Sprawdź cel, warunki przechowywania lub dostęp do nich w Polityce prywatności oraz w Polityce plików cookies.

close

SPOSOBY WYSYŁKI

 

Zasady wysyłki zamówionego towaru:

 

Wszystkie wysyłki realizowane są elektronicznie, poprzez pocztę e-mail.

 

Dostawy są realizowane standardowo maksymalnie w ciągu 1 dnia roboczego od momentu otrzymania płatności. Zazwyczaj następuje to bardzo szybko. Aby przyspieszyć wysyłkę zakupionego towaru, należy skontaktować się ze sprzedającym telefonicznie.

 

W przypadku wyboru sposobu zapłaty poprzez Przelewy24, wysyłka zakupionego towaru może nastąpić nawet w ciągu kilku minut. Aby skorzystać z natychmiastowej wysyłki zakupionego e-booka, prosimy po zakupie o kontakt telefoniczny.Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Promocje

Aktualnie brak promocji

Copyright © 2013-2018 MKeBOOKI - All rights reserved | Projekt i wykonanie: MKPUBLIKACJE.PL